Pvc Zemin Kaplama

Pvc Zemin Kaplama ve fiyatları uzun ömürlü her mekanda kullanıla bilen Banyolarda ve kendiliğinden yapışkan olmasından hijyenik ve bakteri barındırmayan özellikleri ile en çok tercih edilen yer döşemeleri ürünüdür.

Pvc Yer Döşeme estetik ve dekoratif olduğu kadar, uzun ömürlü ve kullanışlı bir zemin çözümü de olan  Yer Döşemesi sistemleri başta okul, hastane ve ilaç fabrikaları olmak üzere hastane yer döşemeleri koridorları okul yer kaplamalarında akustik yer döşemelerinde ana okulları ve kreş zemin kaplamalarında kullanılır.

özellikle de “dayanıklılık” ile ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle oldukça fazla talep edilen bir zemin kaplama modeli olma özelliğindedir.

Pvc Zemin Kaplama Nedir ?

Yer döşemesi fiyatları konusunda firmamız her bütçeye uygun yer döşeme malzemesine sahiptir LVT yer döşemeleri, Linolyum yer döşeme, işlerinizde bizleri arayabilirsiniz. yer kaplamaları ve yer döşemeleri uygulamalarında kaliteli ustalarımız ile işlerimiz daha da kaliteli yer kaplama üreticisi firması olmaktan işlerde uygun fiyat veriyoruz

Homojen zemin kaplama ve Heterojen zemin kaplama, yer kaplama okul, hastane, yurt binası, eczane, devlet dairesi, sağlık ocağı, konferans salonu, spor salonu kompleksi kısaca yoğun trafik olan bütün iç mekanlarda kullanılır.

Pvc Zemin Kaplama Kullanım Alanları :

Günümüz sektöründe ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılardan dolayı firmamız ithal yer döşeme malzemesi getirmiştir. siz değerli müşterilerimize daha kolay imkan sağlamak amacıyla daha da çok m2’ler sipariş vermiş durumdayız ithal zemin kaplama malzememiz ucuz olmakla birlikte her bütçeye uygundur. Zemin Döşeme oldukça kullanışlı ve çok tercih edilen zemin kaplama ürünüdür. mineflo yer zemin kaplama olarak da bilinir, pvc zemin kaplama ürün grubu olarak ikiye ayrılır.

Hastane, sağlık ocakları, laboratuvarlar, eczaneler, okullar, anaokulları, kreşler, ofisler, kamu binaları mağazalar, oteller, kapalı spor salonları ,Sinema, Tiyatro Salonları, konferans salonları, fabrikalar, ticari alanlar, fuarlar, banka binaları, Devlet Daireleri, yemekhane, ameliyathane röntgen odaları koridorlar yoğun bakım gibi iç mekanlarda kullanılan ürünlerdir.

Pvc Zemin Kaplama Nasıl Uygulanır

yapışkan kuruduktan sonra ise pvc kaplama ustası yardımı ile serilir, serildikten sonra ise kaynak kordonu ile malzeme aralarındaki derzler doldurulur ve silinir böylece tamamlanır

Pvc Zemin Kaplama Kategorileri